Vyrų išvaizdos puoselėjimas – vyriškos piniginės ir kiti odiniai aksesuarai


vyriskos piniginesGerbiami vyrai. Ar tikrai mes turime rūpintis tik moterų išvaizdą? Dar ir šiandien galime sutikti žmonių, manančių, kad vyrai turi rūpintis tik savo moters išvaizda, o sau skirti tik truputį dėmesio. Vienareikšmiškai tai neteisingas požiūris, kuris jau pradeda sparčiai keistis.

Nors dar daugelis mano, kad perdėtas išvaizdos puoselėjimas tikram vyrui nedera, tačiau pažvelgus į mūsų praeitį, aiškiai matome, kad tam tikromis istorijos epochomis vyrai savo išvaizdai skirdavo daug daugiau dėmesio nei dabar. Tai jokiais būdais nereiškia, kad mes skatiname vyrus puoštis taip kaip tai darydavo baroko laikotarpio dabitos, tačiau norėtumėm aiškiai pabrėžti, kad nusistatymas, jog savo įvaizdžio kūrimas ir puoselėjimas yra tik moterų sritis – yra klaidingas. Vyrams, savo išvaizdos puoselėjimas netūrėtų būti svetimas.

Taigi pateikiame jums keletą esminių stiliaus detalių, be kurių didelė dalis mūsų vyrų neįsivaizduoja savo dienos.

Vyriškos piniginės

Tikriausiai kiekvienas vyras, kiekvieną dieną savo kišenėje, kartu su savimi turi vyrišką piniginę. Na, gal būt išimtis būtų tik tie vyrai, kuriems pakanka nešiotis tik vieną banko kortelę ir nieko daugiau. Bet dažniausiai, savo pinigų ir mokėjimo kortelių laikymui pasirenkamos vyriškos piniginės. Verta paminėti, kad besirenkant savo vyrišką piniginę, pagrinde reikėtų atsižvelgti į piniginės stilių, kadangi galite rinktis tiek vientisą, perlenkiamą, piniginę iš dviejų ar trijų dalių. Viskas priklauso nuo jūsų įpročių ir išskirtinių piniginės reikalavimų, kuriuos taikote.

Kelnių diržas

Vyriškų kelnių diržas – tai vienas svarbiausių  vyro aksesuarų. Mūsų nuomone, kiekvienas tikras vyras savo drabužių spintoje privalo turėti nors keletą skirtingos spalvos diržų. Juk tikriausiai kelnės be diržo nešioti yra nepatogu. Žinoma, geriausiai būtų, kad Jūsų pasirinkti diržai būtų iš natūralios odos. Natūrali oda yra ilgaamžė, todėl toks diržas tarnaus ilgai ir patikimai. Beje, rinkdamiesi diržo spalvą, nepamirškite, kad čia vyrauja taisyklė – vyro batai turi derintis su vyro diržu.

Laikrodis

Laikrodis – tai trečiasis, bet tikrai ne paskutinis, aksesuaras, kurį privalo turėti kiekvienas vyras. Be laikrodžio dauguma vyrų net neįsivaizduoja savo dienos. Patariame laikrodį rinktis atsakingai, atsižvelgdami į savo stilių ir žinoma kišenę. Laikrodžių rinkoje dangus yra riba, kalbant apie kainas.


Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.