Tobula kelionė yra sudaryta iš begalės nedidelių smulkmenų


Sklandžios ir nepamirštamos kelionės susideda iš daugybės mažyčių smulkmenų, kurias patyrę keliautojai visuomet stengiasi apgalvoti iš anksto. Tai reiškia, kad iš savo kelionių užkietėję keliautojai nebe priežasties atsiveža tiek daug nuostabių įspūdžių. Kad ir kaip neįprastai jums tai galėtų nuskambėti, tačiau jie yra tam pasiruošę. Taip, jūs neabejotinai ne vieną kartą esate girdėję, kad į keliones vertėtų leistis visiškai neplanuotai, tačiau ar bent kartą buvote leidęsi į pasivaikščiojimą po savo gimtąjį miestą, kuomet neturėjote jokio aiškaus išankstinio tikslo? Tokiu atveju labai tikėtina, kad jūsų pasivaikščiojimas buvo ilgas, varginantis ir be jokio apčiuopiamo galutinio rezultato. Ir tai yra puikiai suprantama – keliaujant be konkretaus tikslo ir plano mes negalime tikėtis pasiekti rezultatą, apie kurį iš anksto nė nesame pagalvoję. Todėl nuo šiol turėtumėte suprasti, kad prieš išvykstant į pasirinktą užsienio šalį, visuomet verta atlikti savo namų darbus.

Lektuvu bilietai internetu

  • SKRYDIS. Galbūt jūs iki šiol save priskirdavote tai kategorijai keliautojų, kurie vengdami papildomų laiko sąnaudų ir didesnių pastangų skyrimo, keliaudavo pasirinkę turizmo agentūrų siūlomus kelionių paketus? Jei taip, labai tikėtina, kad ir šiuo atveju norėsite pasielgti lygiai taip pat. Tačiau nepamirškite, kad jei vienas iš jūsų tikslų yra didesnių išlaidų išvengimas – savo kelionę šį kartą turėtumėte pabandyti suplanuoti patys. Ir visų pirmą tai turėtumėte pradėti nuo galvojimo apie būsimą skrydį. Trumpiau tariant, šiandien pigiausi lėktuvų bilietai internete yra siūlomi pigių skrydžių paieškos portaluose, todėl jei jūs iš anksto pasinaudosite vienu iš jų, lengvai surasite tai, ko ieškote. Neretai tokiu būdu lėktuvų bilietus į abi puses galima įsigyti vos už keliasdešimt eurų.
  • VIEŠBUTIS. Jei jūs planuojate leistis į pažintinę kelionę, tuomet turėtumėte apgalvoti, koks bus jūsų maršrutas. Jei norite keliauti kaip įmanoma daugiau ir toliau, akivaizdu, kad reikėtų nuspręsti, kur apsistosite. Nemaža dalis nepatyrusių keliautojų daro vieną ir tą pačią klaidą, apsistodami tik viename viešbutyje. Nors iš pirmo žvilgsnio tai gali atrodyti tinkamas sprendimas, vis dėlto jis atima labai daug jūsų kelionės laiko. Tokiu atveju kasdien tenka sugrįžti labai didelį atstumą vien tam, kad galėtumėte pernakvoti savo viešbučio kambaryje. Šį klausimą galite lengvai ir efektyviai išspręsti, jei planuodami savo būsimos kelionės maršrutą jūs pasirinksite skirtingus viešbučius skirtinguose miestuose. Tai padės jums išvengti būtinybės kaskart sugrįžti į pirminį kelionės tašką.
  • TURISTINIAI OBJEKTAI. Suprantama, kad nuvykus į pirmą kartą jūsų lankomą užsienio šalį jūs galite norėti pamatyti kaip įmanoma daugiau įvairių turistinių objektų. Tačiau jei jūsų kelionės laikas nėra neribotas, turėtumėte labai gerai pagalvoti, kas iš tikrųjų yra verta jūsų dėmesio ir laiko. Kiekvienoje šalyje turistinių objektų, kurie kasdien aplankomi šimtų tūkstančių keliautojų, yra begalė, todėl jei jūs žūtbūt stengsitės kiekvieną iš jų pamatyti – nepaisant to, kad kai kuriems iš jų teturėsite vos kelias akimirkas, galiausiai galite būti visiškai pervargę ir nebejusti tikrojo keliavimo malonumo. Norint, kad taip nenutiktų, stenkitės savo kelionę suplanuoti kaip įmanoma optimaliau – nepersistengiant renkantis turistinių objektų skaičių.