Sužinok profesionalių žirklių privalumus


Jei bandysite kirpti plaukus naudodami namuose turimas žirkles, galite nepasiekti norimų rezultatų. Gali būti, kad jūsų šukuosena bus prasta, o to niekada nesitikėjote. Tačiau persikėlę pas plaukų kirpimo profesionalus arba kirpėją tikrai galėsite gauti geresnį, stilingesnį ir tikslesnį kirpimą. Nepamirškite, kad šie kirpėjai naudoja profesionalias plaukų žirkles kartais naudojamos ir filiravimo žirklės kirpimui.

Profesionalių žirklių privalumai

* Šios žirklės tikrai skiriasi nuo įprastų žirklių, kurias naudojate namuose. Profesionalios plaukų žirklės skiriasi nuo įprastų kirpimo žirklių savo stiliumi, dizainu ir veikimu.

* Šios profesionalios plaukų žirklės pagamintos iš aukštos kokybės metalo, todėl šie įrankiai yra patvarūs ir puikiai tinka naudoti.

* Kartu šios žirklės turi tikrai aštrią briauną, kuria galima tiksliau kirpti plaukus ir gauti geriausią plaukų kirpimą.

* Tiesą sakant, daugelis plaukų stilistų dabar siūlo turėti visą profesionalių žirklių rinkinį, kad plaukų kirpimo užduotis būtų atlikta puikiai ir tiksliai.

* Naudojant šias žirkles galima iš tikrųjų labai pakeisti bendrą plaukų kirpimo išvaizdą ir pojūtį.

* Kai plaukų kirpimo žirklės su likučiais arba nuobodžiais ašmenimis naudojamos plaukams kirpti ir apkirpti, plaukų folikulai dažnai būna švariai nukirpti, todėl kirpimas būna nelygus.

* Tupesnės žirklės, nelygesnis kirpimas, o įprastos biuro žirklės skirtos storesniems daiktams, pavyzdžiui, popieriui, kartonui ir plastikui, kirpti. Plaukų folikulai gali būti plonesni nei šios medžiagos ir jiems reikia kitokios formos ašmenų, kad būtų švariai nukirpti. Jei ketinate kirpti plaukus patys, rekomenduojama įsigyti geras aštrias specialias žirkles.

* Specialias žirkles galima rasti vaistinėse, universalinėse parduotuvėse ir aukštos klasės kirpyklose. Tai priklauso nuo kokybės, plaukų žirklės gali kainuoti nuo kelių dolerių iki šimto. Nedidelė kaina, kurią reikia sumokėti, kai pagalvojate apie žalą, kurią kasdienei išvaizdai gali padaryti senos, nuobodžios žirklės.

* Plaukų kirpimas yra būtinas norint išlaikyti sveikai atrodančius plaukus, o profesionalūs plaukų stilistai gali atlikti nedidelius kirpimus. Tačiau jei kirpate savo sruogas, plaukų kirpimo žirklės yra būtinas įrankis.

Kirpimo žirklės

Kirpimo žirklės – tai grožio teptukai, kurie meninę išraišką išraižo nieko neįtariančių klientų, kurie kirpimą laiko būtinybe, o ne meno kūriniu, galvose. Grožio mokyklos žirklės gali būti būtinybė, tačiau geros kirpimo žirklės yra pokyčių įrankis ir keistu požiūriu – atpirkimo priemonė. Klientų atpirkimo savybės išryškėja, kai aštrios, tikslios žirklės formuoja naują įvaizdį.

Tinkamų žirklių pasirinkimo menas prasideda nuo nedidelio tyrimo. Rinkoje yra šimtai profesionalių žirklių, todėl išsirinkti jums tinkančias pagal pojūtį ir kokybę gali būti iššūkis. Profesionalai sako, kad turėtumėte įsigyti žirkles, kurios yra vienu lygiu aukštesnės už jūsų talentą ir įgūdžius, tačiau šį patarimą galima interpretuoti. Šie profesionalai turi omenyje, kad reikia įsigyti žirkles, kurios tarnaus kelerius metus.

Visos nerūdijančio plieno žirklės nėra vienodos. Nerūdijantis plienas maišomas su keliais skirtingais lydiniais, pavyzdžiui, kobaltu, magniu, siliciu, siera ir molibdenu. Šių nerūdijančiojo plieno mišinių kietumas matuojamas pagal Rokvelo skalę. Tačiau kietumas nebūtinai reiškia „geriausią“ pjovimą. Žirklės turi būti pakankamai kietos, kad apsaugotų nuo korozijos ir išlaikytų aštrią pjovimo briauną, tačiau jos taip pat turi būti lengvos, kad būtų patogios.

Kirpimo žirklių pramoninis standartas yra aktuali tema, tačiau 440 nerūdijantis plienas yra geriausias pagrindas viliojimo žirklėms. Žirklės, kurios yra iš 440 nerūdijančio plieno, kartais vadinamos japoniško plieno žirklėmis. Svarbios ir žirklių rankenos. Yra ofsetinės ir įprastos arba „lygios“ rankenos žirklės. Visos žirklės skiriasi patogumu ir išvaizda. Dauguma šiandien gaminamų žirklių yra ofsetinės. Lygios rankenos yra klasikinio dizaino. Labiau patyrę kirpėjai paprastai naudoja lygių rankenų žirkles.

Kineziterapeutai rekomenduoja rinktis įvairias šukuosenų žirkles, kad būtų išvengta plaštakų, pirštų ir riešų judesių ligų. Skirtingų rankenų naudojimas padeda išvengti pasikartojančių judesių, o tai padeda pratęsti karjerą.