Pradėkite švęsti savo gimimo dieną


Lietuviai mėgsta švęsti – ir tai ypač audringai daro tuomet, kai minimas gimtadienis. Tačiau skirtingai nei vakaruose, mūsų šalyje jubiliatas gimimo dienos šventę organizuoja ir rengia pats. Ir nors vakariečiams tai skamba labai neįprastai, lietuviams dažniausiai tokie sprendimai jau seniai yra priimti ir visiškai nestebinantys. Kaip bebūtų, dažniausiai sveikinimai būna labai smagūs, triukšmingi ir įsimintini – juk tai ir yra pagrindinė bei svarbiausia kiekvieno gimtadienio dalis.

SveikinimaiKita vertus, nereikia pamiršti ir tų žmonių, kurie teigia nemėgstantys švęsti. Trumpiau tariant, jie nėra linkę paminėti savo gimtadienį ir apskritai – apie jį informuoti aplinkinius. Nors suprantama, kad kiekvieno žmogaus norus ir apsisprendimą reikia gerbti, būtina paminėti vieną svarbią detalę. Kai kurie psichologai teigia, kad jei žmogus savo gimimo dieną praleidžia vienumoje, jis sau daro kur kas didesnę žalą nei tuomet, kai gimtadienį švenčia su artimiausiais žmonėmis. Todėl jei iki šiol gimimo dienos nešvęsdavote, tačiau kažkur giliai savo viduje jausdavote kartėlį, kai matydavote aplinkinius audringai švenčiant jų gimtadienius, kodėl gi ilgametę praktiką reikėtų taikyti ir šiais metais? Galbūt verta ką nors pakeisti ir pabandyti į savo kasdienybę įsileisti daugiau spalvų bei šypsenų?

Be abejo, jums taip pat gali nepatikti mintis, kad į gimtadienį svečius turite kviesti patys, ką jau kalbėti apie paties gimtadienio organizavimą. Tačiau reikia suprasti, kad mūsų šalyje tai yra priimta ir jei savo gimtadienio iki šiol nešvęsdavote, vargu ar jūsų draugai ir pažįstami patys sugalvotų surengti jums gimtadienio šventę. Todėl jei norite pakeisti nusistovėjusią praktiką, kuri jums pamažu ima įgristi, pirmiausia pasidomėkite, kokie gimtadienio organizavimo sprendimai galėtų būti patys efektyviausi ir šiuolaikiškiausi. Tai labai svarbu, jei norite, kad jūsų gimtadienis būtų smagus, linksmas ir nepamirštamas. Be to, tokiu būdu galėsite nustebinti savo draugus ir giminaičius, kuriuos pakviesite kartu paminėti jūsų gimtadienio. Taip pat nereikėtų apsiriboti tik artimiausiais žmonėmis – kartais gimtadieniai tampa puikia proga susipažinti ir praplėsti savo pažinčių ratą, todėl būkite atviri naujovėms ir pasistenkite gimimo dieną atšvęsti audringai.