Požeminės aikštelės ir automobilio apsauga


parkingo valymasKaip bebūtų gaila, tačiau automobilių vagysčių skaičius yra pakankamai didelis – nepaisant moderniųjų technologijų, labai išmanių ir sudėtingų signalizacijų bei kitų veiksnių, kurie turėtų labiau apsaugoti šiuolaikines transporto priemones, vis dar galime matyti didelę vagysčių statistiką. Tačiau nepaisant to, kad dauguma naujų ir brangių automobilių yra apdrausti, tai dar nereiškia, kad reikėtų nesirūpinti savo transporto priemonės papildomu saugumu. Trumpiau tariant, turime būti budrūs ir pasirūpinti mums prieinamomis prevencinėmis priemonėmis.

Viena iš jų galėtų būti saugomos automobilių stovėjimo aikštelės. Pavyzdžiui, automobiliai, kurie statomi antžeminėse aikštelėse, neturinčiose jokios apsaugos, (t.y. į tokias aikšteles automobilių patekimas/įvažiavimas nėra kontroliuojamas, nėra jokių apsaugos kamerų ir kt.) kur kas dažniau susiduria su vienokio ar kitokio mąsto vagystėmis ar automobilio pažeidimu. Tuo tarpu, jei savo transporto priemonę statome saugomoje aikštelėje, tokių nemalonumų rizika labai sumažėja. Tai reiškia, kad norėdami išvengti nepatogumų, kurie visuomet kyla, kai mūsų transporto priemonė apgadinama, pavagiama ar kitaip pažeidžiama, turėtume išspręsti minėtą klausimą.

Nemaža dalis šiuolaikinių daugiabučių savo gyventojams siūlo ir požemines aikšteles. Tą patį galima pasakyti ir apie modernius naujos statybos biurų pastatus. Požeminėse aikštelėse statomi automobiliai yra gerokai saugesni. Be to, tokiu atveju automobilių neveikia jokie neigiami pašaliniai veiksniai, pvz., lietus, vėjas, sniegas ir kt. Tai ypač praverčia šaltuoju metų laiku, kai automobilius statantiems antžeminėse aikštelėse kiekvieną rytą tenka valyti sniegą ir gremžti apledėjusius automobilio stiklus. Ką jau kalbėti apie tai, kad nebelieka ir automobilio užsivedimo problemos (tai labai aktualu senesniems arba techniškai netvarkingiems automobiliams).

Be abejo, nereikia pamiršti, kad tokio tipo požeminės aikštelės taip pat reikalauja ir papildomos priežiūros. Trumpiau tariant, yra reikalingas parkingo valymas ir bendra jo priežiūra, kartu su kokybiška ir šiuolaikiška apsaugos sistema (kameromis, signalizacija, šlagbaumu arba automatiniais vartais). Kita vertus, jei automobilio stovėjimo vietą požeminėje aikštelėje nuomojatės, papildomai už visus minėtus darbus jums mokėti nereikia. Tai reiškia, kad už tam tikrą sutartą mėnesinį mokestį jūs gaunate pilną paslaugų kompleksą.


Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.