Paskolos įsisikolinusiems išduodamos tik turint tvarias pajamas


paskolos isiskolinusiemsDabar ne vienas vartotojas susikrimtęs dėl to, kad negali gauti vartojimo kredito, tačiau visada reikia į situaciją žvelgti ir iš kitos pusės – kredito teikėjai negali skolinti pinigų tiems, kurie ir taip aišku, jog negrąžins tų skolų. Jeigu vis dėlto paskolų teikėjas suteiktų tokiam žmogui kreditą, tai tik jis vienintelis ir praloštų šioje situacijoje. Paskolos įsiskolinusiems bedarbiams bei kitiems asmenims, kurie negauna pajamų, negali būti išduodamos, nes tai draudžia įstatymai. Būtent didelės baudos verčia kredito teikėjus imtis griežtesnių mokumo tikrinimo procedūrų. Baudos yra nemenkos ir jos skiriamos tik už aplaidų mokumo vertinimą, todėl tai galima įvardyti viena dažniausių priežasčių, kuri lemia, jog kai kurie žmonės negali gauti vartojimo kreditų.

Jeigu jūs negaunate pajamų, tai reiškia, kad ir kredito negausite nei internetu, nei atvykus į banką ar uniją. Trumpai tariant, visi vartojimo kreditus teikiantys paskolų teikėjai turi laikytis griežtos skolinimo politikos. Tai dažniausiai yra nuostatos, kuriomis privalu remtis kiekvieną kartą kuomet tikrinamas kliento mokumas. Tose nuostatose yra nurodoma, kad asmenys turi gauti tvarias pajamas. Taip pat nurodoma kas laikoma tvariomis pajamomis, o kas ne. Bedarbio pašalpa bei kitos socialinė išmokos nėra laikomos tvariomis pajamomis, todėl bedarbiai asmenys ir negali gauti vartojimo kreditų.

Kalbant apie finansų rinką, tai čia didžiausias dėmesys ir yra skiriamas klientų mokumo įvertinimui. Prieš kelis mėnesius vartojimo kredito įstatymo pataisos keitėsi, o tuo pačiu keitėsi ir reikalavimai dėl mokumo tikrinimo. Dabar net ir patys klientai gali matyti kokią informaciją apie jų pajamas gauna kredito teikėjai. Tai matyti galima užsiregistravus kreditoriaus tinklapyje ir pateikus visus duomenis su patvirtinimu. Tada matomas laukelis, kuriame nurodoma suma, kuri anot SODROS, yra įvardijama kaip jūsų tvarių pajamų suma.

Kas liečia tvarių pajamų sąvoką, ta tiesiog reikėtų suprasti, kad tai nuolatinės pajamos, kurios gaunamos kiekvieną mėnesį. Pagal paskutinius šešis mėnesius yra išvedamas pajamų vidurkis ir ta suma yra laikoma tvariomis pajamomis. Pagal jas skaičiuojamos ir skolinimosi galimybės.


Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.