Paprasti, tačiau vertingi patarimai, kaip pasiruošti asmeninei fotosesijai


fotografija

Pasiruošti fotosesijai – tai ne tik susitarti su fotografu dėl laiko, vietos ir fotosesijos temos, tačiau ir  pasidaryti makiažą, išsirinkti drabužius, pasidomėti kaip pozuoti bei dar keletas veiksmų, kuriuos kai kurie pamiršta. O mes priminsime!

Išsimiegokite. Efektyviausia veido kaukė – miegas. Jei gerai neišsimiegosite, nepadės nė brangiausias veido kremas, nei masažas, o paslėpti  miego trūkumo šešėlį veide galima tik storu sluoksniu makiažo. Tad kam kankintis kažką slepiant ir nuolat žiovaujant, kai galima tiesiog išsimiegoti? Net labiausiai patyrusios manekenės jaudinasi prieš paprasčiausią fotosesiją, tad natūralu jog ir jūs jaudinsitės. O miego trūkumas mažina koncentracija ir dar labiau kelia jaudulį.

Pavalgykite. Urzgiantis pilvas trukdo bet kokius darbus. Valandą ar daugiau trunkanti fotosesija, o kur dar pasiruošimas prieš – jei būsite nepavalgę, kelios valandos be kąsnio burnoje virs kankinančiomis lėtai slenkančiomis minutėmis. O jei tai šeimos fotosesija, kurioje dalyvauja vaikai, tai reikia ne tik pavalgyti prieš, tačiau ir turėti rankinėje bent kelis kąsnius užkandžių(bananą, sausainių, sveikuoliškų traškučių). Vaikai greitai išalksta, o tuomet negali sukoncentruoti dėmesio, blaškosi, o tai nėra gerai fotosesijos metu.

Subtilus manikiūras. Prieš fotosesiją derėtų pasidaryti manikiūrą bei pedikiūrą. Nesvarbu kokio tipo fotosesija bus, tačiau rekomenduojama, kad manikiūras būtų subtilus ir neryškus. Rekomenduojamas prancūziškas manikiūras, pastelinės, kūno spalvos lakas. Neutralios ir į akis nekrentančios spalvos neužgoš jūsų kadre. Žinoma, ryškus manikiūras gali būti fotosesijos sumanyme, tačiau jei taip nėra – rinkitės neutralias spalvas.

Drabužius pasiruoškite iš vakaro. Peržiūrėkite pasirinktus drabužius, nuvalykite pūkelius, išlyginkite ir paruoškite fotosesijai. Ryte jau nebereiks sukti galvos. Renkantis modelius ir spalvas, nesuklysite pasirinkę ramių spalvų aprangą. kaip ir kalbant apie manikiūrą, jūs, jūsų veido bruožai ir poza turi būti dėmesio centre, o ne apranga. Todėl reikėtų vengti aprangos su logotipais, didelių raštų, ryškių spalvų.

Įsimeskite plaukų šepetį. Rankinėje turėtų atsidurti plaukų šepetys, kokia nors plaukų susegimo priemonė, jei fotosesijos metu būtų nuspręsta paįvairinti šukuoseną. Taip pat būtinai turėkite lūpų balzamo ar vazelino – daug gražiau, kuomet lūpos sodrios, o ne sausos ir blankios.

Ir žinoma, į fotosesiją „atsineškite“ gerą nuotaiką. Tai svarbiausias elementas gerai ir kokybiškai fotosesijai. Įsiklausykite ką sako ir ką pataria fotografas, kalbėkite ko tikitės ir ko norite. Jei turite idėjų, bet nežinote kaip jas įgyvenditi – pasitarkite. Viskas yra įmanoma!