Mezoterapija


mezoterapijaMezoterapija – nechirurginė estetinės medicinos procedūra. Procedūros metu į paviršinį arba vidurinį odos sluoksnį įvedamos įvairios biologiniu aktyvumu pasižyminčios medžiagos. Dažniausiai naudojami įvairūs prepararatų mišiniai: hialurono rūgštis, vitaminai (A,E,C,B,K), amino rūgštys, mikroelementai (Zn, Co, Mg, P, S), kofermentai, organinių rūgščių kompleksai, augaliniai ekstraktai, antioksidantai, lipolitikai, bei homeopatiniai produktai.

Priklausomai nuo problemos ir siekiamų rezultatų, mišinių sudėtis gali skirtis. Atitinkamai parinkus medžiagas, atkuriamas odos elastingumas, drėgmė, išlyginamos smulkios raukšlelės. Mezoterapijos procedūrai naudojami specialūs vienkartiniai švirkštai ir vienkartinės adatos, kurios yra labai mažo skersmens ir gali būti įvairių ilgių, priklausomai į kokį gylį reikia įšvirkšti preparatą. Kadangi adatos yra labai mažo skermens, preparatas išvirkščiamas greitai ir neskausmingai. Procedūra gali būti atlikta ir specialių volelių pagalba, arba nepažo bei papulių technika.

Paprastai mezoterapija estetinėje medicinoje ir dermatologijoje naudojama odos senėjimo profilaktikai ir gydymui, esant odos sausumui, papilkėjimui, maišeliams po akimis, celiulitui, dvigubam pagurkliui, praradus odos elastingumą, postaknės gydymui, esant silpniems, lūžinėjantiems, gyvybingumą praradusiems  plaukams, jiems slenkant (po streso, gimdymo, esant židininiam ar androgeniniam plikimui).

Mezoterapijos procedūra užtrunka apie 30 min., jos metu sunaudojama apie 1-3 ml parinkto preparato.  Kurso trukmė ir dažnis priklauso nuo problemos, dažniausiai viena procedūra kartojama kas 7-10 dienų, iš viso atliekant 10-12 procedūrų. Procedūra gali būti atliekama veido, kaklo, dekoltė, rankų, plaštakų, pilvo, sėdmenų, šlaunų srityje bei galvos odoje. Mezoterapija taikoma bet kokios amžiaus grupės pacientams, dera su botulino injekcijomis, raukšlių užpildais, cheminiu odos šveitimu, lazeriu, plastinėmis operacijomis. Procedūra beveik neturi pašalinių efektų, išskyrus tai, kad gali atsirasti mažos mėlynės, kurios išnyksta jau po keletos dienų.


Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.