Krepšinis ir sėkmės nuojauta

krepsinis gyvaiLietuviai – aistringi krepšinio sirgaliai. Krepšinis – tai sportas, vienijantis tautą. Oranžinis kamuolys nėra tik kamuolys, lankas nėra tik lankas. Na, o kiekvienas kėlinys – tarsi intriguojančios istorijos skyrius. Kai susidomėjimas minėta sporto šaka didžiulis, krepšinis gyvai sulaukia nemenko populiarumo.

Skatinimas gyventi aktyviai

Krepšinis – aktyvaus gyvenimo skatinimas. Juk sėdint ant sofos ir stebint varžybas kyla bent šioks toks noras patobulinti kūno formas, gyventi sveikiau. Be to, tai gali tapti priežastimi susisiekti su draugais ir kartu pažaisti krepšinį.

Matematika

Sportas vienaip ar kitaip susijęs su matematika. Čia kalbame ne apie tai, kad krepšinis gyvai transliuojamas 18.00 ar 19.30, o apie pačią žaidimo eigą. Komandos žaidėjų skaičius, kėlinių skaičius ir trukmė, taiklūs metimai, atkovoti kamuoliai, taiklumo procentas – tai ir dar daugiau dalykų yra nuoroda į matematiką.

Sėkmės nuojauta

Dar vienas punktas, kurį reikėtų paminėti kalbant apie krepšinį, yra sėkmės nuojauta. Tie, kurie juo itin domisi ir žino įvairiausias subtilybes, netgi pastato pinigų už komandą, kuri atrodo tuo metu stipresnė.

Sėkmės nuojauta eina greta su azartu. Tačiau nesunkiai suprantama, jog įvykiai aikštelėje būtų tarsi pasenusios bandelės, jei ne tiesioginė transliacija.

Palaikymas

Sportininkams reikia palaikymo. Todėl ir krepšinis gyvai stebimas tikint mėgstamos komandos ar savo šalies rinktinės pergale. Ir kaip smagu, kai pasibaigus rungtynėms rezultatas savos komandos naudai.

Vieni vyksta į varžybas, kiti jas stebi per televizorių. Lietuvių susidomėjimas krepšiniu itin stiprus, tad krepšininkai energingai palaikomi. Nesvarbu, ar jie turi žaisti Lietuvoje, ar užsienyje, laukiama suplanuotų rungtynių pradžios ir tikimasi, kad fortūna nenusisuks.

2016-ųjų vasarą tvyro olimpinė dvasia, krepšinio sirgaliai nekantriai laukia efektingo lietuvių žaidimo. Kaipgi sportininkams iš Lietuvos pasiseks? Viliamės, kad jie keliaudami į Rio nepamiršo kartu pasiimti fortūnos…