Kokie vonios aksesuarai reikalingi namams?


Kiekviename vonios kambaryje daugiausiai dėmesio skiriame funkcionalumui, kurį teikia pagrindinė įranga – tualetas, dušas ar praustuvas. Tačiau vonios kambario atmosferą kuria aksesuarai. Tai visų rūšių vonios aksesuarai, kurie yra ne tik gražūs, bet ir gali labai pagerinti kasdieninę veiklą. Kokie vonios aksesuarai yra būtini kiekvieniems namams?

Vonios kambario aksesuarai yra skirstomi į būtinus ir tuos, kuriuos verta turėti. Renkantis juos reikėtų laikytis vienos iš taisyklių – arba visi aksesuarai yra iš vienos kolekcijos, arba skirtingi tarpusavyje derinami taip, kad šie sukurtų vientisumą ir atitiktų vonios kambario stilių.

  1. Kilimėliai ir vonios rankšluosčiai

Niekas nepadaro išlipimo iš vonios ar dušo malonesniu nei pūkuotas ir minkštas kilimas, ant kurio galima lipti šlapiomis kojomis. Kilimėlių turėtų būti kiekviename vonios kambaryje, nes tai yra efektyvus ir praktiškas interjero dizaino elementas. Paryškinti niūrų vonios kambarį galima pasirenkant ryškius, šiltų atspalvių kilimus ir taip žaismingai pagyvinti atmosferą.

Kiti svarbūs vonios aksesuarai yra rankšluosčiai. Geriausia yra rinktis to paties arba panašaus dizaino rankšluosčius, jog juos būtų galima lengvai keisti ir derinti. Visi vonios kambario komplektai – kilimėliai ir rankšluosčiai, taip pat visa kita tekstilė yra skirta sukurti jaukų ir šiltą vonios interjerą.

  1. Tualetinio popieriaus laikikliai, pakabos, tualetiniai šepečiai

Paprastai prie sienos tvirtinami elementai, tokie kaip ritinių laikikliai, puodeliai ar lentynos turėtų būti to paties dizaino. Verta pasirinkti vieną apdailos tipą – dažniausiai jie yra chromuoti, keraminiai, su stiklu arba plastiku. Tualeto šepetys taip pat turėtų neišsiskirti.

  1. Šiukšlių dėžės, skalbinių krepšiai

Tai taip pat neišvengiami vonios kambario aksesuarai. Skalbinių krepšiai gali būti pinti, mediniai, plastikiniai ar pagaminti iš audinio. Derinti juos prie skirtingų vonios kambarių galima įvairių raštų ir sodrių spalvų dėka.