Keletas patarimų krikštynų fotosesijai


krikstynu fotosesijaJeigu manote, kad krikštynos yra mažesnė šventė negu vestuvės – klystate. Žinoma, ir vestuvių būna kuklių, visiškai neištaigingų, tačiau surengti, kad ir visai paprastą, bet jaukią vaiko šventę tikrai vertėtų. Bet ką daryti, jeigu vaiko krikšto data suderinta, krikšto tėveliai išrinkti, o idėjų krikštynų fotosesijai kaip nebuvo taip ir nėra?

Pateiksime keletą paprastų, tačiau naudingų patarimų tam, kad jūsų krikštynų foto dar ilgai džiugintų tiek akis, tiek jūsų ir artimųjų širdis.

1. Nepersistenkite su fotosesijos atributika

Nors sąvoka „šventė“ dažniausiai reiškia didesnį pasirengimą, o kai kuriais atvejais net daugybę blizgučių, patariame per daug nekvaršinti sau galvos dėl papildomų daiktų, gėlių ir kitų krikštynos fotosesijos elementų. Krikštynų foto gali būti labai paprasta ir vis tiek atrodys originaliai bei atspindės pozityvią džiugios progos nuotaiką. Vienais geriausių tokio tipo nuotraukų atributų yra šypsena, atsispindinti tėvelių ir, aišku, mažylio veide.

2. Dėmesys rūbams

Atminkite, jog patogūs rūbai krikštynų foto daro natūralesnę. Bet kokie suvaržantys , vaiko judėjimui trukdantys drabužiai gali įsprausti pagrindinį fotosesijos objektą į rėmus, dėl kurių kentės nuotraukų emocija. Beskonybei ir stiliaus spragoms nuotraukose taip pat ne vieta. Jeigu abejojate dėl mažojo modelio aprangos, visada galite pasitarti su apie tai išmanančiais asmenimis, o dar geriau su pačiais fotografais, kurie jau turi panašios patirties ir žino, kokie rūbai būtų tinkamiausi individualiu atveju.

3. Norus ir fotosesijos eigą aptarkite iš anksčiau

Kartais yra labai klaidingai manoma, jog už visą krikštynų fotosesiją yra atsakingas pasamdytasis fotografas. Kad ir kiek patirties, talento ar kūrybiškumo jis turėtų, deja, jis ne visada gali įlįsti į klientų vidų ir išsiaiškinti, ko tiksliai jie nori ir kaip, pasak jų, turėtų atrodyti galutinės krikštynų foto. Dėl šios priežasties, dar keletą savaičių prieš nustatytą krikštynų fotosesijos datą reikėtų susitikti su fotografu bei aptarti visus norus, lūkesčius bei kitus aspektus.

Tad, tam, kad šventės įamžinimas nenuviltų, o neštų tik pačius šilčiausius prisiminimus, patariame nepersistengti ir rasti laiko bent glaustam krikštynų fotosesijos aptarimui. Tarpusavyje bei kartu su fotografu aptartos detalės garantuos pavykusias krikštynų foto.


Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.