Kas yra veido zonos veidoskaitoje?


Kiekvienas žmogus turi unikalų veidą. Netgi dvynių veidai nėra visiškai identiški. Tavo veidas lemia ne tik išvaizdą, bet ir charakterio bei būdo savybes. Šią sritį plačiau analizuoja veidoskaita. Tveidas.lt administratorė Indrė Balevičiūtė – Bagdonė pateiks keletą pastebėjimų, kuriuos galima sužinoti vos tik pažiūrėjus į žmogaus veidą. Tą nusako veido zonos.

Veido zonos veidoskaitoje

Pagal veidotyrą, yra trys veido zonos: intelektinė, emocinė ir instinktų. Kuri zona veide yra ilgiausia ir (arba) plačiausia, ta zona ir dominuoja. Ką reiškia dominuoja? Jeigu ryškiausia detalė veide yra pvz. aukšta kakta, vadinasi, tas žmogus gyvenime daugiausiai vadovaujasi ir įvairius sprendimus savo gyvenime priima būtent remdamasis racionaliu protu, intelektu. Dažnas mokslininkas pasižymi aukšta kakta. Su tokiais bruožais mes jau gimstame, taip pat įtakos jiems turi ir mūsų aplinka, kurioje augome.

Jei pagal veidoskaitą, jūsų veide dominuoja emocinė veido dalis, tuomet savo sprendimus dažniausiai ar netgi visada priimsite remdamiesi tik savo nuotaika, emocijomis, išgyvenimais, t. y. neracionaliai.

Jeigu veido analizė parodė, kad jūsų veide ryškiausia instinktų zona, tada tikėtina, kad jūsų gyvenime jums svarbus veiksmas, konkurencija, varžymasis su kitais. Dažniausiai tokia veido savybė pasitaiko tarp sportininkų, ypač ekstremalių sporto šakų, taip pat tarp statutinių valstybės tarnautojų (policininkų, kariškių). Dažnai netgi įmonių vadovai pasižymi tokiu veidu, jų „arkliukas“ yra tas, kad jų įmonė vis pagerintų rezultatus, aplenktų kitas įmones ir pan.

Tuo atveju, jeigu veidoskaita parodė, kad jūsų visos trys veido zonos yra daugmaž panašaus ilgio (pločio), tokiu atveju darytina išvada, kad jūs esate universalus. Tokiems žmonėms intelektinė, emocinė ir instinktų sritys yra vienodai svarbios ir jie gyvenimo situacijose vadovaujasi vis kita sritimi. Tuomet nėra dominuojančios zonos, nes galite remtis ne tik protu, bet ir jausmais, kartais priimti instinktyvius sprendimus.

Apibendrinimas

Taigi, susipažinote, kas tai yra veidotyra ir kokias veido zonas ji gali parodyti. Kai kitą kartą pažiūrėsite į veidrodyje matoma savo veidą, prisiminkite, kad jis gražus, kad ir koks bebūtų. Taip pat kiekvienas veidas turi savo paslaptis ir istoriją, tad verta pasinerti į ją.