Kaip susisteminti Power Bi duomenis?


Šiai dienai rinkoje turime nemažai įrankių palankių ataskaitoms sudaryti. Šių metu išreitinguota kaip populiariausia yra Microsoft Power BI. „Power BI“ yra „Microsoft“ verslo analizės įrankis. Ja siekiama suteikti interaktyvių vizualizacijų ir verslo žvalgybos galimybių su pakankamai paprasta sąsaja, kad galutiniai vartotojai galėtų kurti savo ataskaitas ir ataskaitų sritis. Ši sistema sukurta taip, kad būtų paprasta ir lengva išmoksti atskleidžiant lentelių modelių galią ir lankstumą. Kol kas vartotojų atsiliepimai tik geriausi ir pasisakoma, kad atnešė labai daug naudos. Power BI yra viena iš saugiausių įrankių jūsų versle. Dėl didelio duomenų kiekio, ja saugu dalintis su savo komanda ir taip pat šia platforma yra užtikrinamas aukštas duomenų saugumo lygis, kuris tikrai apsaugos, jog jūsų duomenys nepasklistų už įmonės ribų. Pagrindinis šios platformos tikslas yra jums padėti kuo daugiau sumažinti laiko.

Kaip susisteminti Power Bi duomenis https://www.analitika360.lt/power-bi-report/?  Power BI analitika yra tas naujos kartos įrankis, kurio pagalba itin patogiai ir greitai atliekama įmonės veiklos analitika. Įmonė, kuri turi tokias sistemas, yra pranašesnė už kitus, nes jų duomenys yra susisteminti ir tvarkingi. Tokios sistemos pagrįsto ilgamete patirtimi. Dar tiksliau – apie tokių duomenų sisteminimą, greitą pasiekiamumą, filtravimą bei skirtingų analitinių pjūvių pateikimą interesantams.

Tai yra ataskaitos, kurios nusako apie verslo pelningumą, nuostolius, sąnaudas. Taip pat – leidžia atlikti apibendrinimus, prognozes tiek trumpalaikėje, tiek ilgalaikėje perspektyvoje. Tai  yra svarbu bet kokio dydžio verslui, o vienas didžiausių keblumų, kuriuos įvardindavo verslo atstovai, yra finansinių ataskaitų ruošimas, kuomet didelis kiekis duomenų surenkamas buhalterinių apskaitos programų pagalba. Tokiu atveju, yra didelis palengvinimas darbuotojams ir didelė nauda pačiai įmonei, siekiant geresnių rezultatų.