Kaip pritraukti daugiau klientų į savo barą?


biliardo stalaiŠiuo metu didžiuosiuose šalies miestuose nauji barai atsidaro kone kasdien. Tad natūralu, jog naujos vietos turi aktyviai konkuruoti su senosiomis, o senosios – su naujosiomis. Kaip žinia, konkurencija versle yra sveika. Ji skatina pasitempti ir tobulėti, jog nebūtumėte eliminuoti iš žaidimo. Tačiau, ką daryti, kai viskas, rodos, eina tik žemyn ir jūsų bare lankosi vis mažiau ir mažiau klientų? Dar blogiau – ką daryti, kai net ištikimiausi klientai palieka jūsų barą ir renkasi kitą vietą?

Visų pirma reikėtų gerai pažvelgti į savo konkurentus ir juos išanalizuoti. Ką tokio jie siūlo klientams, ko nesiūlote jūs? Galbūt visa esmė slypi įvairesniame užkandžių meniu ar geresnės kokybės muzikoje? Galbūt jūsų bare jau seniai nevyksta gyvos muzikos vakarai?

Yra tikrai daug klausimų, kuriuos galite ir turite sau užduoti. Vis dėlto, vienas iš svarbiausių aspektų, kurie turėtų atkreipti jūsų dėmesį yra – veiklos jūsų bare. Ar jūsų lankytojai bare gali užsiimti kažkuo išskyrus alaus bokalų kilnojimu su draugų kompanija? Juk, tiesa yra paprasta – tai greitai pabosta ir nesant papildomai stimuliacijai – klientai greitai pakeičia aplinka.

Net toks paprastas jūsų baro patobulinimas kaip biliardo stalai gali padėti vėl ištraukti jūsų barą į populiarumo viršūnes. Juk jei jūsų klientai turės ką veikti bare ir mėgausis ta veikla – natūralu daryti prielaidą, jog daugelis jų sugrįš dar ir dar kartą. O dar geriau – galbūt jie atsives ir savo draugų – naujų jūsų klientų. Taigi, jei skundžiatės sumažėjusiu srautu savo bare – pamastykite, kokias papildomas veiklas galite pasiūlyti savo esamiems ir būsimiems klientams taip sukurdami jiems papildomų gerų ir malonių akimirkų.


Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.