Finansiniai patarimai norint kreiptis dėl kredito


Ar žinote kokius kriterijus turite atitikti, kad galėtumėte gauti paskolą?

Vis dažniau pagalvojate apie paskolą? Tačiau keliate sau nemažai įvairių klausimų, nes jums iki šiol dar niekuomet nebuvo tekę turėti finansinių įsipareigojimų kreditoriams? Žinoma, kad tokiu atveju jums gali kilti klausimas, kaip gauti paskolą ir kokius kriterijus jūs turėtumėte atitikti, kad galėtumėte sulaukti teigiamo kreditorių atsakymo. Todėl pateiksime jums keletą naudingų finansinių detalių, kurios turėtų pagelbėti.

Turite žinoti, kokio dydžio paskolos jums reikia

Labai svarbu žinoti tikslią pinigų sumą, kurios jums reikėtų. Tai reiškia, kad paskola turi padėti jums išspręsti iškilusį konkretų finansinį klausimą. Tuo tarpu, jei jūs kreipsitės dėl paskolos ir sutiksite su bet kokio dydžio paskolos pasiūlymu, neatsižvelgiant į tai, ar paskolos jums nepakaks, ar jos bus netgi per daug, tuomet tiek vienu, tiek ir kitu atveju susidurtumėte su papildomais sunkumais. Taigi, turite žinoti, kiek pinigų jums reikia, o tuomet imtis paskolos paieškų.

Greitieji kreditai ar vartojamosios paskolos?

Taip pat svarbu suprasti skirtingų paskolų skirtumus. Pavyzdžiui, jei jus sudomino greitieji kreditai, turite žinoti, kad jiems taikomos palūkanos yra kur kas didesnės. Be to, greitųjų kreditų grąžinimo terminas paprastai būna trumpesnis. Todėl visa tai nulemia didesnę bendrą paskolos kainą ir sąlyginai didesnes paskolos grąžinimo įmokas. Tuo tarpu vartojamųjų paskolų palūkanos būna žemesnės, o grąžinimo terminas ilgesnis. Taipogi, nereikėtų pamiršti ir ilgalaikių paskolų, kurių sąlygos yra dar palankesnės nei vartojamosios paskolos.

Kokie kriterijai yra svarbūs kreipiantis dėl paskolos?

Kuomet kreipsitės dėl paskolos, nepaisant to, ar tai būtų greitasis kreditas, ar jau minėta vartojamoji paskola, kreditoriai vertins jūsų mokumą. Jei jūsų kredito reitingas bus žemas, labai tikėtina, kad paskolos negausite. Tuo tarpu, jei jis bus neaukštas, tačiau pakankamas paskolai gauti, kreditoriai gali taikyti aukštesnes palūkanas. Be to, kreditoriai visuomet atsižvelgia į vartotojo gaunamas mėnesines pajamas, turimų finansinių įsipareigojimų dydį, kredito istoriją ir kitus papildomus veiksnius, kurie įtakoja ir vartotojo asmeninį kredito reitingą. Todėl prieš kreipdamiesi dėl paskolos pasidomėkite, kokius reikalavimus kelia skirtingi kreditoriai.