Džiovyklės — prietaisas, reikalingas kiekvienai namų šeimininkei


dziovyklesKrūvos nešvarių skalbinių — tai daugelio moterų kasdienybė. Buities darbai kartais veda iš proto, tačiau juos atlikti vis tiek reikia. Juk ne veltui sakoma, kad moteris laiko keturis namų kampus, o vyrai tik vieną. Skalbimas yra vienas tų darbų, kurį už moteris atlieka nuostabusis buitinės technikos prietaisas — skalbyklė. Tačiau, kas atsitinka su skalbinių džiovinimu? Taip, yra skalbimo mašinų, kurios išgręžia skalbinius tikrai kokybiškai. Tačiau drabužiai lieka drėgni.

Džiovinti skalbinius paprasta jei gyvenate nuosavame name su erdviu kiemu arba sodu. Savaime suprantama, kad geriausia skalbinių džiovyklė yra saulė ir vėjas. Išplautus skalbinius, išnešate į lauką, sukabinate ant lauko džiovyklės ir jau po keletos akimirkų galite mėgautis sausais skalbiniais. Saulė ir vėjas pasirūpina greitu skalbinių džiūvimu. Liūdnesnė situacija yra tada, jei gyvenate bute. Žinoma, skalbinius galima džiovinti balkone, tai visai neblogas būdas. Tačiau, ką daryti jei neturite balkono? Lieka dvi išeitys: kambarį pristatyti skalbinių kabyklų arba įsigyti džiovyklę. Pirmasis variantas yra pigesnis. Skalbinių džiovyklos kainuoja nedaug, jas galima įsigyti bet kuriame didesniame prekybos centre arba ūkinių prekių parduotuvėje. Bėda yra tame, kad jos užima nemažai vietos. Gyvenant bute šis faktorius labai svarbus. Jei buto erdvė pakankamai didelė, 3-4 kambariai, tuomet didelio diskomfoto nejausite. Tačiau, jei gyvenate 1-2 kambarių butelyje erdvės gali ir nepakakti. Antrasis pasirinkimo variantas yra džiovyklės. Jos reikalauja didesnių investicijų, tačiau yra kur kas patogesnis variantas. Džiovykles galima pastatyti virtuvėje arba vonios kambaryje, batų sandėliuke. Galima pasirinkti tokius džiovyklės matmenis, kad ji tilptų norimoje vietoje. Džiovyklių įvairovė ir pasiūla didelė. Priklausomai nuo to, kokių funkcijų norite, džiovyklės gali kainuoti nuo kelių tūkstančių iki kelių šimtų eurų. Įsigydami džiovyklę sutaupote laiko. Džiovyklės puikiai išdžiovina skalbinius. Kai kurios iš jų turi ir lyginimo funkciją, todėl švarius ir sausus skalbinius galima kabinti į spintą ir karto po džiovinimo.

Džiovyklės yra kokybiškas ir praktiškas pasirinkimas daugeliui namų šeimininkių. Turint šį buitinį prietaisą nereikia sukti galvos, kada ir kaip išdžiovinti skalbinius. Viskas padaroma už jus.


Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.