Dublinas gali pasiūlyti ne tik įžymiuosius pub’us


Skrydziai i Dublina

Turbūt kiekvienas iš jūsų esate girdėję aplinkinius kalbant apie Dublino pub‘us (liet. užeigas), kurie jau nuo seno yra apipinti tikrų tikriausiomis legendomis. Tačiau akivaizdu, kad Airijos sostinėje yra ne tik užeigos, kurias verta aplankyti. Todėl jei jūs nusprendėte savo būsimas atostogas praleisti Dubline, visų pirma paspaudę nuorodą galite įsigyti pigius lėktuvų bilietus jums palankiomis datomis. Kai tai padarysite, susipakuokite kelioninius lagaminus ir numatykite savo būsimos kelionės planą. O tam, kad tai padaryti jums būtų bent šiek tiek lengviau, į savo lankytinų objektų sąrašą galite įtraukti ir pastarąsias vietas.

  • Kristaus bažnyčios katedra. Net jei nesidomite istorija ir nesate religingi, lankydamiesi Airijos sostinėje Dubline neturėtumėte praleisti progos apsilankyti Kristaus bažnyčios katedroje, kuri buvo pastatyta 13 a. Anksčiau jos dabartinėje vietoje stovėjo vikingų šventyklos.
  • Šv. Patriko katedra. Ši katedra taip pat buvo pastatyta 13 a. (jo pabaigoje). Tai angliškosios gotikos stiliaus katedra. Ji yra pati didžiausia visoje Airijoje. Todėl jei norite iš arčiau susipažinti su gotikos stiliumi, minėtos Dubline esančios katedros yra būtent tai, ką jums verta pamatyti.
  • Dublino pilis. Dar vienas istorinis objektas, kuriam verta skirti dalį savo kelionės laiko. Dublino pilyje atrasite paveikslų galeriją, Šv. Patriko ir Šokių menes, Karališkąją koplyčią, sosto salę ir kt. Be to, galėsite aplankyti ir Dublino pilies požemius. Juose yra anksčiau šioje vietoje buvusios vikingų tvirtovės liekanų.
  • Fenikso parkas. Norite apsilankyti pačiame didžiausiame visoje Europoje miesto parke? Tuomet lankydamiesi Dubline turite kuo puikiausią progą tai padaryti. Fenikso parkas buvo įkurtas 17 a. Jame taip pat yra ir Dublino zoologijos sodas, Popiežiaus kryžius, Airijos prezidento rezidencija bei daugybė kitų įdomių objektų, kuriuos verta pamatyti kiekvienam Dubline besilankančiam turistui.
  • „Guinness“ alaus darykla. Nėra ko abejoti, kad esate girdėję įžymųjį ir visame pasaulyje jau daugybę metų populiarų „Guinness“ alų. Dubline yra „Guinness“ alaus darykla, kurią galite aplankyti. Šioje darykloje yra organizuojamos ekskursijos, kurių metu lankytojai yra supažindinami ne tik su šių alaus gamintojų istorija, tačiau taip pat ir su pačiu alaus gamybos procesu.
  • Nacionalinė galerija. Nepraleiskite progos apsilankyti ir Nacionalinėje galerijoje, kurioje išvysite tokių žinomų menininkų kūrinius kaip Pikaso, Monė, Goja ir kt.