Batutai: nuo ko priklauso jų kaina?


batutasSutikite, batutai yra viena siš tų gaminių, kuris gali suteikti iš tiesų nemažai džiaugsmo bei garantuoti puikų laisvalaikį ne tik vaikams, bet ir suaugusiems žmonėms. Na, o tuo atveju, jei užsuksite į parduotuvę, kurioje yra parduodami batutai, netruksite pastebėti, jog jų kainos yra labai skirtingos. Neretai sakoma, jog viskam yra priežastis. Akivaizdu, šiam atvejui – taip pat. Taigi, nuo kokių veiksnių priklauso tai, jog batutų kainos yra tokios skirtingos? Yra keletas veiksnių, kuriuos netrukus ir išvardinsime.

Batuto skersmuo

Bene vienas svarbiausių veiksnių, nuo kurio ir priklauso, kiek kainuos batutas, yra jo skersmuo. Būtent  nuo skersmens priklauso, kokio dydžio bus batutas, tuo tarpu šis veiksnys yra glaudžiai susijęs ir su kaina: kuo batuto skersmuo didesnis, tuo daugiau teks mokėti už prekę. Kita vertus, svarbu paminėti ir tai, jog dėl didesnio skersmens, atsiranda ir keletas privalumų: tai reiškia, jog vaikai turės daugiau erdvės šėlionėms, maža to, ant batuto vienu metu galės pramogauti daugiau vaikų.

Papildomi priedai

Reikia  pabrėžti, jog batutai yra viena iš tų prekių, kuri neretai parduodama su priedais. Būtent jų dėk pramogavimas tampa dar kokybiškesniu bei malonesniu.  Bene patys populiariausi batutų priedai yra tinklas bei kopetėlės. Taigi, belieka tik pridurti, jog dėl šių priedų batuto kaina gali išaugti10 – 20 procentų.

Leidžiamas svoris

Kalbėdami apie tai, nuo ko priklauso batutų kaina, negalime nepaminėti ir dar vieno svarbaus akcento. Tai – leidžiamas  svoris: kuo jis bus didesnis, tuo daugiau teks sumokėti už batutą. Taip yra todėl, jog norint pagaminti batutą, kurio leidžiamas svoris – ypač didelis, reikia kur kas daugiau pastangų, o taip pat sunaudojama ir daugiau medžiagų, parenkami ypač tvirti audiniai.

Dizainas

Dizainas taippat yra labai svarbus tuo atveju, jei kalbame apie tai, nuo kokių veiksnių priklauso batutų kaina. Kuo naujesnis batuto dizainas – tuo daugiau teks mokėti už prekę,  tuo tarpu senesnių modelių batutai kainuoja gerokai pigiau: http://www.1a.ee/kodu_aed_remont/puhkamine_kodus_aias/batuudid

Taigi, jau sužinojome, kokie yra svarbiausi veiksniai, nuo kurių priklauso, kokia bus batuto kaina. Tai – jo dydis, leidžiamas svoris, papildomi priedai (tinklas ir kopetėlės), o taip pat ir dizainas. Belieka tik pridurti, jog yra ir veiksnys, dėl kurio, net ir ilgą laiką nesikeitusi šios prekės kaina gali kisti. Tai – akcijos  (jų metu batutų kainos būna gerokai mažesnės).


Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.