Barzdaskutė vyrų grožiui

barzdaskuteBarzdos skutimasis yra kasdieninis kiekvieno vyro rūpestis. Skubant į darbą iš ryto, kartais sudėtinga nusiskusti švariai ir nesudirginti odos naudojantis įprastais skustuvais. Ne retai vyrai įsipjauna ir vėliau uždegina žaizdeles losjonu po skutimosi. Pripažinkite procedūra yra tikrai nelabai maloni. Geriausias variantas skubantiems, ir norintiems pasiekti geriausių barzdos skutimosi rezultatų yra įsigyti barzdaskute. Ji gali puikiai pakeisti jūsų taip pamėgtus skutimosi peiliukus ir savo darbą atlikti žymiai geriau ir be papildomų nemalonumų.

Visų pirma, skustuvus tenka dažnai keisti. Jie atšimpa, ir pajutus, jog skustuvą reikia vis labiau spausti prie odos, reikėtų suskubti ir įsigyti naują. Turint barzdos skutimosi mašinėlę, atšipusius peiliukus jums reikės keisti itin retai, vos kartą į metus, tačiau vis tiek reikėtų perskaityti naudojimosi instrukciją, nes kiekviena barzdaskutė yra skirtinga, tad ir jos priežiūra yra kiekvieno modelio vis kitokia. Paprastai yra žinoma, kad barzdaskutės kaip ir įprasti skustuvai atšimpa tuomet kai yra pajaučiama, jog mašinėlę reikia vis smarkiau spausti prie veido odos.

Nuostabu tai, kad su barzdaskute skutimasis užims žymiai mažiau laiko. Nusiskusite švariai arba pakoreguosite savo barzdelę lengvai ir patogiai. Galite rinktis tiek sauso, tiek drėgno skutimosi mašinėles. Priklauso nuo to, kaip skustis mėgstate. Be to, prieš perkant reikėtų atkreipti dėmesį, kad yra keli barzdaskučių tipai. Tai rotorinės ir su tinkleliu. Abi nuskuta barzdą tobulai, tačiau yra teigiama, kad jautresnę odą turintys vyrai, turėtų rinktis iš barzdaskučių su tinkleliu, o tie kurių barzda yra stora ir, kurią yra sudėtinga skusti, reikėtų imti rotorinę, mat ši paprastai yra šiek tiek galingesnė. Žinoma, galingumą galima reguliuoti ir barzdaskutės su tinkleliu kartais gali būti tokios pat galingos kaip ir rotorinės.

Svarbu ir tai, jog šiuo metu įsigyti barzdaskutę galite specialiose parduotuvėse bei internetu. Kiekvienas vyras siekia tobulumo ir rūpinasi savo išvaizda, tad gražiai suformuota barzdelė arba švariai nuskusta barzda, rodo, jog vyras yra pasitikintis savimi ir nori atrodyti dailiai kiekvieną dieną.