Baidarių nuoma


baidaresLaisvalaikis – laikas, kurį būtina paskirti savo malonumui. Nors dažnai laisvas laikas ir paskiriamas apsipirkimui parduotuvėje, namų ruošai, rasti nors keletą valandėlių pramogoms vertėtų kiekvienam žmogui, kiekvieną savaitę. Iš esmės, sau rasti laiko reikėtų kiekvieną dieną, tačiau jei ilgai dirbate – bent jau savaitgalį leiskite sau pailsėti.

Viena iš įdomesnių savaitgalių pramogų – baidarių nuoma. Plaukti baidarėmis galima įvairiausiomis upėmis Lietuvoje. Net jei gyvenate Vilniuje, galite apsieiti be vykimo už miesto – sostinėje teka net dvi puikiai baidarėms tinkamos upės, Neris ir Vilnia, o visai šalia miesto prateka ir Vokė, kuri taip pat yra gana populiari tarp irkluojančiųjų, ypač mėgstančių ekstremalesnius pojūčius.

Baidarių nuoma ilgesniam nei dienos maršrutui dažniausiai prasideda jau ne mieste. Ypač populiaru plaukti Aukštaitijoje, vertinama vakarų Lietuvoje vingiuojanti Minija, o arčiau Kauno gyvenantiems patogi Dubysa, pietų Lietuvos gyventojai didžiuojasi Merkiu ir Ūla. Didžiuotis turi kuo kiekvienas kraštas, nes visos Lietuvos upės unikalios, įdomios, daugybė jų pritaikytos smulkiam vandens turizmui, todėl išsirinkti bus iš ko, ypač jei mėgstate buvimą gamtoje, norite pamatyti jos skirtumus įvairiose Lietuvos vietose.

Minėtoji baidarių nuoma – toli gražu ne vienintelė įmanoma pramoga laisvalaikiu. Jei ieškoti paprastesnių, nebrangių pramogų, vertėtų išskirti pasivaikščiojimą. Nors kai kurie gali sakyti, kad jokia čia pramoga, iš tiesų tai puikus laisvalaikio praleidimo būdas, puikiai pagerinantis Jūsų sveikatą, leisiantis įkvėpti šviežesnio oro (tuo atveju jei nevaikščiosite industrinėse zonose, o pasirinksite parkus, miškelius), kuris labai svarbus ne tik plaučiams, bet ir šviesiam protui.

Ieškantiems išskirtinių pramogų turėtų patikti ekstremalių pramogų pasirinkimas. Lietuvoje labai greitai atsirado ir prigijo įvairūs laipiojimo medžiais parkai, kur galimi kvapą gniaužiantys skrydžiai per plačias upes ar net ežerus. Jei nebandėte – tai iš tiesų įdomi pramoga ir suaugusiems, ir vyresniems vaikams. Su mažaisiais čia, greičiausiai, nelabai bus ką veikti.

Prie ekstremalesnių pramogų būtų galima priskirti ir dažasvydį, šratasvydį ar žaidimą su lazeriniais ginklais. Tokios pramogos idealiai tinka kelioms šeimoms ar darbo kolektyvui. Šių pramogų metu patiriama labai daug įvairių malonių emocijų, pasportuojama. Taigi, kelkitės nuo kėdės ir rezervuokite vieno iš šio žaidimų aikštelę savo pramogoms.

Laisvalaikiu apstu įvairių pramogų, svarbiausia nepatingėti ir jas pasirinkti. Kiek sunkiau gali būti įkalbinti draugus ar net šeimos narius, tačiau įpratus laisvalaikį leisti aktyviau, vėliau bus tik lengviau. Nesvarbu, pasirinksite baidarių nuomą ar dažasvydį – laiką praleisite tikrai gerai, pailsės Jūsų smegenys, o Jūs prikaupsite energijos ateinančios savaitės darbams. Žinoma, vertėtų pramogaujant nepersistengti, kad pirmadienis po savaitgalio nebūtų fiziškai pernelyg sunki diena.

,

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.